TEKSTŲ RAŠYMAS

Nuostabios idėjos, kilnūs žygdarbiai, pasaulį keičiantys išradimai prašosi plunksnos: kad būtų aprašyti, pastebėti ir įvertinti. Minties ir žodžio pynė pasiduoda ne visiems. Patikėkite šį darbą man ir aš savo žodžiais nubraižysiu Jūsų minčių kontūrus. Mano plunksnai pasiduoda net ir patys sunkiausi tekstai. 

MOKYMAI

Efektyvi komunikacija – sėkmingo žmogaus vizitinė kortelė. Ką joje išraižyti, kad aplinkiniai nuščiuvtų iš nuostabos, įsimintų Jus ilgam, o pranešimo laukiančioje auditorijoje įsiviešpatautų spengianti tyla? Reikia visai nedaug: tikėjimo savimi, nuoseklių treniruočių ir tinkamos pagalbos - mokymų.

Įmonių ir organizacijų reprezentavimas

Reputacija ir tinkamas įvaizdis – neatsiejama  sėkmės formulės dedamoji. Ją taikant nevalia ignoruoti žodžių – taiklių, įtaigių, atskleidžiančių organizacijos vertybes, siekius ir stipriąsias puses. Čia pavyzdys.

Knygų rašymas
Europos Sąjungos fondų lėšomis realizuojamų projektų idėjos dažnai nugula knygų puslapiuose. Kad juose išraižytas turinys būtų ir įdomus, ir informatyvus, ir naudingas, reikia ilgų valdų darbo. Knygų rašymas man pažįstama ir labai maloni veikla, tad mielai prisijungčiau prie dar vieno įdomaus projekto. Čia pavyzdys.

Tekstai interneto svetainėms

Skaitmenizacijos era diktuoja naujus komunikacijos modelius o kartu ir komunikavimo manierą. Interneto erdvėje ji ypatingai pastebima, tad ir jos įvaldymas reikalauja ne tik lingvistinio raštingumo, o ir inovatyvių žinių. Čia pavyzdys.

Pranešimai žiniasklaidai

Net ir labai įdomi naujiena gali likti nepastebėta ir neišgirsta, jei ji netinkamai pateikta. Rengiant pranešimą žiniasklaidai būtina išmanyti medijų darbo subtilybes. Nepalankus metas, netinkamai sudėlioti akcentai, nepatraukti retorika ar teksto forma Jums gali likti neperžengiamu barjeru į žiniasklaidą. Čia pavyzdys.

Prekių ir paslaugų aprašymas

Vartotojo galimybės rinktis šiandien, atrodo, tapo beribės. O prekių ir paslaugų gausa – iššūkis savo vartotojo ieškančiam verslininkui. Išskirtinumą, pridėtinę vertę, ypatingą vietą konkurencinėje aplinkoje iškovoti padeda ir tinkamai parinkti įtaigūs žodžiai. Čia pavyzdys.

Video tekstai: reklamoms, reportažams, pristatymams

Video - įtaigiausia medijų forma. Kad ji priverstų žiūrovą stabtelti, suklusti, patikėti ir net veikti, būtina parinkti pačius paveikiausius žodžius. Čia pavyzdys.

Interviu                                                                                                             Prakalbinti pašnekovą ir iš jo minčių sudėlioti įdomų interviu – kartais didžiulis malonumas, o  kartais nemenkas iššūkis. Jį įveikus užplūsta azarto banga – prakalbinti, atrodo, niekada neatviraujančius, taupančius ir žodžius, ir emocijas. Čia pavyzdys.

Tekstų kainoraštis aptariamas išsiaiškinus užsakovų poreikius ir galimybes.

Kalbėk taip, kad kiti išsižiotų

Tai, ką mes kalbame, nėra taip svarbu – svarbiau tai, ką išgirsta mūsų auditorija. Svarbu, ne tai, kaip mes atrodome, o kokius mus pamena kiti. Į savo kalbą galime sudėti aibę natų, tačiau labiausiai įsimena tos, kurios suvirpina klausančiųjų širdis. Kaip įvaldyti viešojo kalbėjimo meną, kaip sužavėti auditoriją, įkvėpti klausančiuosius – viešojo kalbėjimo mokymuose.

Kas įdomu žiniasklaidai

Milžiniškame informacijos sraute stabtelime ties tuo, kas tikrai verta mūsų dėmesio: įdomu, jaudina, įkvėpia veikti, gal net sukrečia. Tuo pačiu domisi ir žiniasklaida. Ir mes visi tikrai turime, kuo su ja pasidalinti. Mokymuose „Kas įdomu žiniasklaidai“ kaip tik apie tai - ką ir kaip pasakoti, ką parodyti, ką padaryti, kad atkreiptumėte žiniasklaidos dėmesį, o apie mus rašytų spauda ir interneto medijos, kalbėtų radijas, rodytų televizija

Versle neišvengiama: manipuliacijos vartotojų pojūčiais
Elkis su kitu taip, kaip jis nori, kad tu su juo elgtumeisi ir visada laimėsi palankumą: asmeniniuose santykiuose, darbe, versle.
Kaip pažinti, ko nori ir kaip jaučiasi aplinkiniai – klausimas, į kurį atsakymo ieško visi verslininkai ir nuolat suka galvas, kaip sužadinti jiems palankius vartotojų pojūčius.

Kultūrinių skirtumų spąstai verslui

Kultūrų neišmanymas gali parklupdyti net patį perspektyviausią verslininką. Žvelgiant į globalios rinkos horizontus būtina išmatyti skirtingų kultūrų verslo etiketą, vertybines nuostatas, tradicijas. Net ir skaitmeninės erdvės ženklai, grafinio dizaino detalės, spalvos įvairiose pasaulio šalyse dekoduojamos skirtingai, ir tai išmanyti būtina.

Klientų ir pardavėjų tipologija: atpažink save

Žmonių charakterių skirtumai lemia ne tik santykių darną, o ir verslo sėkmę. Ar žinote, kokie yra Jūsų klientų charakterių tipologija? O kokiomis būdo savybėmis pasižymite Jūs pats? Charakterių tipologijos išmanymas gali būti Jūsų verslo raktas į sėkmę, tad pažinkite ir save, ir savo klientus.

Charizma –  rekomendacija be žodžių

Nuginčyti vargu pavyktų: charizmos genas – paveldimas. Tačiau charizmatiškoms asmenybėms būdingų savybių galima nesunkiai išmokti.  O tai tampa mūsų sėkmės garantu kelyje į pripažinimą. Ir dėl to tikrai verta pasistengti.

Asmeninis prekės ženklas –  bilietas į sėkmę

Nuoseklus asmeninio prekės ženklo formavimas ir valdymas  – būtina sėkmingos asmenybės veiklos dedamoji. Aplinkinių susidomėjimą žymiai lengviau sužadina tie, kas geba parduoti save: idėjas, patirtį, charizmą. O patrauklus asmeninis prekės ženklas tampa efektyvia šiuolaikine vizitine kortele ar bilietu sėkmę.

Kokios trukmės ir išsamumo mokymų Jums reikia, rinkitės patys. O išsirinkę, duokite žinią –  dėl sąlygų susitarsime.